Новини

ЯК УНИКНУТИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ
Переохолодження – це небезпечний стан, коли температура тіла знижується до критичного рівня через тривале перебування на холоді. Воно може призвести до порушень роботи органів, втрати свідомості або навіть смерті. Уникнення переохолодження є важливим для збереження здоров'я, а прості заходи, допомагають в цьому.
❄️Взимку наш організм потребує особливої підтримки, щоб зберігати тепло. Ось кілька лайфхаків, як запобігти переохолодженню:
👍 Вживайте здорову висококалорійну їжу та гарячі напої.
👍 Носіть термобілизну і дві пари шкарпеток (наприклад, на тонші бавовняні вдягніть товстіші вовняні).
👍 Одягайтеся багатошарово (наприклад, на термобілизну вдягніть флісову кофту, зверху — вовняний светр).
Якщо ви змерзли на вулиці, динамічно порухайтеся, випийте чогось гарячого та хоча б на кілька хвилин зайдіть у тепле приміщення.
День Єднання 2025
Ми незламні, бо ми єдині!
Сьогодні – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. А це ще один привід нагадати: небезпека може чатувати будь-де!
У зруйнованих будівлях, парках, на дорогах, у лісосмугах чи навіть у вигляді залишених речей або іграшок – усі ці предмети можуть бути смертельно небезпечними.
Якщо бачиш знак «СТОП МІНИ» або червоно-білу стрічку – НЕ наближайся!
Не торкайся підозрілих предметів!
Не користуйся телефоном поруч із ними!
Не стій і не ходи поряд – відійди якнайдалі тим самим шляхом!
Що робити, якщо знайшов щось підозріле?
Зупинись! Не чіпай! Зберігай спокій!
Попередь інших про небезпеку!
Негайно повідом рятувальників або поліцію – 101 чи 102!
Пам’ятай, твоя уважність може врятувати життя!
6 квітня у Київській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки ворога по Кривому Рогу, що сталася 4 квітня.
Цинічний удар по звичайному мирному місту. Ракета влучила просто посеред житлових будинків поруч з дитячим майданчиком. Загинули 18 людей. 9 з них – діти.
Мої щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Київщина разом з Кривим Рогом. Це спільний біль та трагедія. Це спільний жах та горе. Схиляємо голову в пам'ять за загиблими.
росія має відповісти за кожне відібране та скалічене життя українців.
Не пробачимо!
У TikTok з’явилася нова небезпечна гра – «Червоні двері, жовті двері», яка стрімко набирає популярність серед підлітків!
Ця містична гра затягує дітей у стан трансу або медитації, де вони уявляють себе в загадковому коридорі з різнокольоровими дверима. Але що ховається за ними?
НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ!
Психологи застерігають, що ця гра може серйозно нашкодити психічному здоров’ю підлітків! Вона здатна викликати:
Панічні атаки та тривогу
Галюцинації та розлади сприйняття
Відчуття відірваності від реальності
Порушення сну
Що робити батькам і вчителям?
Говоріть з дітьми! Розкажіть про небезпеку таких ігор.
Будьте уважні! Слідкуйте за змінами в їхній поведінці.
Пропонуйте альтернативи! Спорт, творчість, безпечні методи релаксації.
Будьте пильні! Діти можуть навіть не усвідомлювати, що ставлять під загрозу своє психічне здоров’я!
Поширте цей допис, щоб захистити дітей від небезпеки!
Щиро вітаємо наших юних спортсменів та їх наставника, вчителя фізкультури Нагорнюка Івана Артемовича з зайнятим почесним 2 місцем в Спартакіаді серед допризивної молоді серед учнів 10 класів. Бажаємо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!
Пишаємося!
2 квітня весь світ проводить флешмоби і одягають речі блакитного або синього кольорів, щоб поінформувати суспільство про аутизм, підтримати дітей та дорослих з аутизмом.
В Григорівському ліцей відбувся виховний захід «Світ такий різний, але ми - усі разом»!
Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає . Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Свято вирішили відзначати 2 квітня, тому що в цей день народився автор улюблених дитячих казок – Ганс Крістіан Андерсен.
Здоров'я- це найбільша цінність кожної людини. Шкідливі звички призводять до хвороб, деградації особистості, втрати мрій, дорогих людей, речей, які були колись найважливішими.
Березень закінчився проведенням відкритого уроку з інтегрованого курсу "Здоров'я, безпека та добробут", який провела вчителька Кисіль Світлана Миколаївна з учнями 7 класу. Тема уроку "Переваги здорового способу життя для збереження здоров'я й особистого добробуту".
Під час уроку вчителька ознайомила здобувачів освіти з основними перевагами даної теми. Допомогла зрозуміти,як звичка здорового способу життя сприяє особистому добробуту, довголіттю та гармонії в житті. Спонукала здобувачів освіти до впровадження здорових звичок у повсякденне життя: правильне харчування, дотримання режиму сну, відмова від шкідливих звичок, фізична активність.
Під час уроку здобувачі освіти захищали свої проекти "Ні алкоголю", "Ми проти наркотиків","Ми за здоровий спосіб життя",відповідали на запитання вікторини. Ця тема була їм дуже цікава.
Тож бережіть здоров'я, зміцнюйте і примножуйте його.
На Київському картонно-паперовому комбінаті ми щоразу щиро радіємо, коли вдається зміцнити нашу команду молодими мотивованими співробітниками, тому ініціюємо та активно долучаємося до заходів, які допомагають молодим людям визначитися з майбутньою професією, обрати вдалий трудовий шлях.
Наше підприємство разом Національним технічним університетом Україн "КПІ ім. Ігоря Сікорського" та Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради провадить системну профорієнтаційну роботу з ліцеїстами старших класів для розширення їхнього світогляду та формування стійкого інтересу до продовження навчання.
28 березня під час ознайомчого візиту до КПІ учні майже цілий день провели на Кафедра екології та технології рослинних полімерів КПІ ім. І. Сікорського інженерно-хімічного факультету: спілкувалися з викладачами, оглядали аудиторії, брали участь у хімічних дослідах та експериментах, навіть самостійно виготовляли ексклюзивний фантазійний папір з целюлози та дізналися секрети виробництва грошових купюр.
Майбутніх абітурієнтів вразила величезна доглянута територія вишу, яка часто перетворюється на знімальний майданчик для відомих серіалів; бібліотека та сучасний студентський хаб із зонами для проведення заходів, навчання, харчування, гігієни, відпочинку, розваг та сну, адже одночасно слугує укриттям під час повітряних тривог.
Корисний досвід та приємні емоції, отримані у гостинах одного з найавторитетніших український навчальних закладів, надовго закарбуються у пам’яті учнів Академічний ліцей №1 імені А.С.Малишка, Академічного ліцею №5 ОМР, Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради, Григорівський ліцей Обухівської міської ради Київської області. Хочеться сподіватися, що хтось для себе вже вподобав факультет з поважною історією, пов’язаною з особистістю самого Д. І. Менделєєва.
Водночас у ККПК ще багато ідей та планів щодо профорієнтації молоді нашого регіону. Сьогодні закладаємо фундамент благополучного завтра…
Григорівський ліцей розпочав набір учнів до 1 класу на 2025/2026 н.р.
Якщо Ви хочете бачити свою дитину щасливою, розвиненою, творчою, компетентною, усміхненою - запрошуємо до вступу в перший клас нашого закладу.
Ми радо приймемо ваших дітей до нашої дружньої шкільної родини.
Адміністрація закладу повідомляє, що прийом документів майбутніх першокласників 2025/2026 н.р.. відбувається згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. За будь-якою інформацією звертайтесь за телефонами
-380975855801-Директор Рудь Людмила Миколаївна
- 380971930868 вчитель Цибульська Анастасія Миколаївна
В березні місяці було проведено відкритий урок з предмету "Я досліджую світ" класоводом 1 класу Лимаренко Наталією Андріївною на тему "Весна. Тварини на весні".Під час уроку здобувачі освіти розширили уявлення про весняні зміни в природі, з'ясували, які зміни відбуваються у житті комах, птахів, звірів навесні. Під час уроку першокласники розвивали спостережливість , увагу, логічне мислення. Дізналися як потрібно дбайливо ставитися до тварин та природи в цілому.
Під час уроку вчителька зуміла зацікавити своїх учнів грою "Квітка настрою", "Правда - неправда", виконанням вправи "Незакінчене речення", прослуховуванням аудіо запису музичного твору Ф.Шопена "Весна".
Першокласники "ловили"кожне слово вчителя і всі як один намагалися працювати на уроці. Кожний з них намагався бути в центрі уваги і їм це вдавалося.
Хвилини уроку, дякуючи Наталії Андріївна та її першокласникам, пролетіли за мить. Всі учні були дуже активні і позитивні. Урок пройшов цікаво. Так тримати і надалі, наші найменші, першокласники.
В березні місяці в ліцеї було продовжено ряд відкритих уроків. Відкритий урок з математики було проведено класоводом 3 класу Кучмою Лесею Анатоліївною разом із своїми третьокласники. Тема уроку "Закріплення знань,умінь і навичок з теми "Час".
Під час уроку здобувачі освіти вчилися користуватися годинником для планування подій свого життя, записували результати вимірювання часу в хвилинах, годинах,виконували додавання і віднімання іменованих чисел,поданих в одиницях часу, здійснювали обчислення усно і письмово, знаходили значення числового виразу.
Всі учні аналізували, порівнювали інформацію, подану в таблицях, графіках, на схемах, діаграмах. Виконували завдання на визначення годин на циферблаті та електронному годиннику.
Цікаво було спостерігати як учні старанно працювали в групах, самостійно в зошитах, надаючи відповіді на запитання, які влучно підібрала для роботи Леся Анатоліївна. Учні весь урок із задоволенням співпрацювали з учителем.Урок був цікавий та захоплюючий. Мета і завдання уроку були виконані.
Вітаємо учня 4 класу Олександра Цюкала і керівника гуртка "Витинанка" Аллу Олександрівну з перемогою в конкурсі, з почесним 1 місцем.
Бажаємо надалі ще більше перемог і натхнення на створення краси.
Краса врятує світ!
Шановні учні, батьки, вчителі!
Служба безпеки України фіксує зростання випадків вербування підлітків через соціальні мережі, зокрема у Telegram, для вчинення диверсій та інших небезпечних дій проти України.
Пам’ятайте: навіть спроба домовленості про участь у підривній діяльності може каратися позбавленням волі на строк до 15 років або довічно (ст. 113 Кримінального кодексу України).
Як вас можуть втягнути?
Через обіцянки "легкого заробітку" за виконання простих завдань (передати предмет, підпалити, закласти речі у певне місце);
Створення груп у Telegram, де дають "секретні" завдання;
Пропозиції взяти участь у «челенджах» із небезпечними завданнями.
Що потрібно знати і робити?
НІКОЛИ не погоджуйтеся на підозрілі пропозиції від незнайомих осіб в інтернеті;
Не вступайте у сумнівні групи в Telegram, де пропонують заробіток або закликають до дій проти держави;
Переходьте на безпечні месенджери для спілкування (Viber, WhatsApp) — Telegram активно використовується ворогом для вербування;
Якщо вам пишуть із незрозумілими пропозиціями – негайно повідомте батьків, учителів або поліцію;
Пильнуйте акаунти в соцмережах — не передавайте свої дані іншим людям, не клікайте на підозрілі посилання.
Пам’ятайте! Ворог використовує підлітків у своїх цілях, не шкодуючи нікого. Відомі випадки, коли виконавців підривали разом із вибухівкою!
У разі підозрілих ситуацій телефонуйте 102 або звертайтеся до правоохоронців.
Звертаємося до батьків і педагогів:
Говоріть із дітьми про небезпеку онлайн-спілкування;
Залучайте правоохоронців до профілактичних заходів у школах;
Спільно контролюйте онлайн-активність дітей.
Захистимо наших дітей разом!
Залишайтеся пильними. Бережіть себе і Україну!
З початку року в Україні зафіксовано 8 випадків зачепінгу, внаслідок яких постраждали 9 дітей.
Заради кількох секунд відео чи екстриму підлітки наражають себе на смертельну небезпеку! Але варто пам’ятати: електричний струм, падіння чи зіткнення з перешкодами майже ніколи не дають другого шансу.
Чому зачепінг – це не круто, а смертельно небезпечно?
Напруга до 27 000 вольт, навіть якщо не торкатися дротів, удар струмом може бути миттєвим.
Падіння з висоти – один різкий рух, і життя може змінитися назавжди.
Зіткнення з перешкодами – мости, тунелі, опори зі швидкістю 60-100 км/год - це фатально.
Що робити, якщо ви помітили людину на вагоні чи підніжці транспорту?
Повідомте чергового вокзалу або працівників залізниці.
Зателефонуйте на гарячу лінію Укрзалізниці: 0 800 503 111 (безкоштовно).
Викличте Національну поліцію (102) або ДСНС (101).
Запам’ятайте місце події для точної передачі інформації службам.
Батьки, ваша уважність – запорука безпеки дітей!
Говоріть із підлітками про небезпеку зачепінгу.
Стежте за контентом у їхніх соцмережах – екстремальні відео можуть штовхати на ризик із летальними наслідками.
Звертайте увагу на нові інтереси дитини – різка захопленість транспортом чи екстремальними відео може бути сигналом.
Підлітки, задумайтеся!
Лайки у соцмережах нічого не варті, якщо поставити на карту власне життя.
Якщо друзі пропонують зачепінг – скажіть «ні»!
Бачите, що хтось планує небезпечну поїздку? Повідомте дорослих або зателефонуйте 102. Ваша уважність може врятувати чиєсь життя!
Vasyl Bohdan Національна поліція України МВС України
В інтернеті зростає кількість пропозицій швидкого заробітку. Ворог використовує такі схеми для вербування людей у злочинну діяльність.
Підлітки часто піддаються подібним «спокусам», не усвідомлюючи наслідків своїх дій.
Будьте уважними та пояснюйте дітям, чому такі пропозиції можуть бути небезпечними.
Якщо ви або ваші рідні стали жертвами шахраїв чи потрапили в небезпечну ситуацію – негайно звертайтеся до поліції за номером 102.
Щоб отримати усну консультацію, телефонуйте 0 800 213 103 – єдиний контактний номер системи Безоплатна правнича допомога
Юристи консультують у будні з 8:00 до 18:00.
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
Мати не створювала належних умов проживання, навчання та розвитку дитини, у зв`язку з чим, син не відвідував уроки, пропустив 24 навчальні дні.
Суд визнав матір винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.184 КУпАП та наклав на неї стягнення у вигляді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень (Справа № 168/104/25).
https://reyestr.court.gov.ua/Review/124834091
У Григорівському ліцеї на передодні дня народження українського генія відбувся конкурс читців поезій Шевченка "Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів".
Вихованці ліцею декламували відомі вірші, поеми Тараса Шевченка, що увібрали почуття великої любові поета до України та хвилювання за її майбутнє.
Журі оцінювало емоційну виразність та оригінальність виконання, дикцію та інтонацію читців.
По завершенню всім учасникам було вручено грамоти та подяки.
Нехай заповіт Великого Кобзаря стане заповітом для нас – зберегти мову народу, його звичаї, його пісні і пронести через віки у майбуття, нехай його твори відроджують у наших серцях повагу до героїчних предків, народжують у серцях найкращі почуття, такі, як патріотизм та національну гідність.
Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі, всім, хто не байдужий до своєї нації та культури.
З 3 по 7 березня в Григорівському ліцеї проходив тиждень початкової школи!!! Кольоровий тиждень!!! Це цікаво, творчо, пізнавально!! Тиждень було сплановано так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов
В умовах сьогодення на тлі військової агресії постає проблема збереження фізичного та психічного здоров’я дітей, які є найвразливішою категорією населення. Вони гостро реагують не лише на стресові фактори, а й на психоемоційний стан значимих дорослих (батьків, педагогів тощо). Не викликає сумнівів факт, що в умовах військового стану в Україні роль рухової активності для збереження психічного і фізичного здоров’я залишається надзвичайно високою. Одним із таких засобів є спеціально організована рухова активність.
Завершили тиждень цілим святом, де діти декламували вірші Лесі Українки, великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, відгадували загадки про весну, співали і танцювали.
Дитинство повинно бути спокійним і щасливим!